PRAHA
- katedrála sv. Víta
Pražský hrad III. nádvoří, Praha 1
7:00 mše svatá se zpěvem Staročeských rorátů
24:00 půlnoční mše, předsedá kardinál Dominik Duka - kostel sv. Benedikta, klášterní - Karmel
Hradčanské nám., Praha 1
22:00 mše svatá - kostel Panny Marie Královny andělů
Loretánské nám., Praha 1, Hradčany
16:00 mše svatá - kostel Panny Marie Vítězné, Pražské Jezulátko
Karmelitská, Praha 1, Malá Strana
9:00 mše svatá adventní
22:00 mše svatá (italsky)
24:00 mše svatá s koledami - kostel sv. Tomáše
Josefská, Praha 1, Malá Strana
16:00 mše svatá
18:00 mše svatá (anglicky)
18:30 mše svatá (španělsky), v kapli sv. Barbory
24:00 půlnoční mše (česky i anglicky) - kostel sv. Františka z Assisi
Křižovnické nám., Praha 1, Staré Město
22:00 mše svatá s koledami - kostel Nejsvětějšího Salvátora
Křížovnické nám., Praha 1, Staré město
24:00 mše svatá – přímý přenos ČRo2 - kostel sv. Havla
Havelská, Praha 1, Staré Město
23:30 modlitba se čtením
24:00 mše svatá (latinsky) s gregoriánským chorálem - kostel Matky Boží před Týnem
Staroměstské nám., Praha 1, Staré Město
16:30 mše svatá s Rybovou mší - kostel Panny Marie Sněžné
Jungmannovo nám., Praha 1, Nové Město
8:00 mše svatá adventní
16:00 mše svatá pro rodiny s dětmi, z vigilie
22:00 bohoslužba slova, koná se na Václavském nám. u sochy sv. Václava
24:00 půlnoční mše svatá
STŘEDOČESKÝ KRAJ
- Benešov
kostel sv. Mikuláše
ulice na Karlově
15:00 dětská bohoslužba s vánoční scénkou
24:00 mše svatá s Rybovou mší - Benátky nad Jizerou
kostel sv. Máří Magdalény
ul. Ladislava Vágnera
24:00 mše svatá s koledami - Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
kostel Nanebevzetí Panny Marie
Mariánské náměstí
16:00 mše svatá pro rodiny s dětmi
24:00 mše svatá s Rybovou mší - Kralupy nad Vltavou
kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava
Palackého nám.
15:30 mše svatá pro rodiny
24:00 půlnoční mše svatá - Kladno
kostel Nanebevzetí Panny Marie
náměstí starosty Pavla
24:00 vánoční mše s koledami - Kutná Hora
kostel sv. Jakuba
Havlíčkovo náměstí
16:00 mše svatá pro děti
24:00 půlnoční mše - Příbram
bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Svatohorská alej, Svatá Hora
7:00, 9:00 mše svatá adventní
16:00 mše svatá s orchestrem
PLZEŇSKÝ KRAJ
- Plzeň
katedrála sv. Bartoloměje
nám. Republiky
16:00 troubení koled z věže katedrály
24:00 půlnoční bohoslužba - Domažlice
kostel narození Panny Marie
náměstí Míru
16:30 štědrovečerní mše svatá pro rodiny s dětmi
24:00 půlnoční mše svatá - Rokycany
kostel P. Marie Sněžné
nám. Josefa Urbana
24:00 půlnoční mše - Stříbro
kostel Všech Svatých
ul. Kostelní
16:00 štědrovečerní mše svatá - Sušice
kostel sv. Václava
Bašta
24:00 půlnoční mše - Kralovice
kostel sv. Petra a Pavla
Havlíčkova 158
16:00 štědrovečerní mše svatá pro rodiny s dětmi
JIHOČESKÝ KRAJ
- České Budějovice
kostel Obětování Panny Marie
Piaristické nám.
8:00 a 22:00 vánoční bohoslužby - katedrála sv. Mikuláše
U Černé věže
24:00 půlnoční mše - kostel Panny Marie Růžencové
Žižkova 4
16:00 mše svatá pro děti - Český Krumlov
kostel sv. Víta
Horní ulice
24:00 půlnoční mše - Jindřichův Hradec
kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Kostelní
15:30 mše svatá pro děti a rodiče
22:00 mše svatá - Pelhřimov
kostel sv. Bartoloměje
ul. Děkanská
16:00 mše svatá
24:00 půlnoční mše - Písek
kostel Narození Panny Marie
8:00 vánoční bohoslužba
22:00 vánoční bohoslužba - Prachatice
kostel sv. Jakuba
Kostelní nám.
16:00 dětská vánoční mše
24:00 tradiční půlnoční mše - Strakonice
kostel sv. Markéty
ul. U sv. Markéty
16:00 mše svatá - Tábor
kostel Narození Panny Marie
Klokoty, Staroklokotská
16:00 mše svatá pro děti a rodiče
24:00 půlnoční mše
KARLOVARSKÝ KRAJ
- Karlovy Vary
kostel sv. Máří Magdaleny
náměstí Svobody
23:30 vigilie Narození Páně - Cheb
kostel sv. Mikuláše
Kostelní nám.
24:00 půlnoční mše - Kraslice
farní kostel Božího Těla
ul. Kpt. Jaroše
24:00 půlnoční mše svatá s Rybovou Českou mší vánoční - Mariánské lázně
kostel Nanebevzetí Panny Marie
Goethovo nám.
22:00 štědrovečerní mše svatá - Ostrov
kostel sv. Jakuba Většího
ul. Karlovarská
21:00 půlnoční mše svatá
JIHOMORAVSKÝ KRAJ
- Brno
katedrála sv. Petra a Pavla
16:00 mše svatá pro rodiče s dětmi
24:00 pontifikální mše svatá - Mikulov
kostel sv. Václava
Kostelní nám.
22:00 půlnoční mše - Rajhrad
klášter sester Těšitelek
ul. Odbojářů
19:30 mše svatá - Hustopeče u Brna
kostel sv. Václava a sv. Anežky České
Dukelské nám.
16:00 půlnoční mše pro děti
23:00 půlnoční mše - Slavkov u Brna
kostel Vzkříšení Páně s kaplí sv. Jakuba
ul. Malinovského
15:30 mše pro rodiny s dětmi
23:00 mše svatá - Znojmo
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava - Louka
ul. Loucká
21:00 sváteční bohoslužba
OLOMOUCKÝ KRAJ
- Olomouc
kostel sv. Mořice
ul. Opletalova
22:00 mše svatá - Šumperk
kostel sv. Jana Křtitele
Sadová
15:00 mše pro děti
22:00 mše svatá - Prostějov
Povýšení sv. Kříže
Filipcovo nám.
16:00 mše pro děti s živým betlémem
21:00 mše svatá ‚v noci‘
24:00 bohoslužba slova - Přerov
kostel sv. Vavřince
Kratochvílova
15:00 vánoční bohoslužba pro děti
21:00 půlnoční mše - Kojetín
kostel Nanebevzetí Panny Marie
15:00 bohoslužba slova
22:00 sváteční bohoslužba - Hranice
kostel Stětí sv. Jana Křtitele
V pevnosti
15:00 dětská mše
22:00 půlnoční mše - Lipník nad Bečvou
kostel sv. Jakuba
ul. Křižíkovského
22:00 noční mše svatá
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
- Ostrava
kostel sv. Václava
nám. Msgre Šrámka
15:00 mše svatá pro děti
24:00 půlnoční mše svatá - Opava
konkatedrála Nanebevzetí Panny Marie
Rybí trh
15:00 mše svatá pro děti
22:00 mše svatá - Karviná
kostel Povýšení sv. Kříže
Pivovarská
15:00 mše svatá pro děti
22:00 mše svatá - Český Těšín
evan. kostel Na rozvoji
nám. Dr. Luthera Kinga
21:00 zpívání koled pod širým nebem - Bruntál
kostel Nanebevzetí Panny Marie
Žižkovo náměstí
22:00 půlnoční mše svatá - Oborná
kostel Nejsvětější Trojice
16:00 štědrovečerní mše - Andělská Hora
kostel Nejsvětější trojice
24:00 půlnoční mše svatá
ZLÍNSKÝ KRAJ
- Zlín
kostel sv. Filipa a Jakuba
15:00 mše svatá pro rodiče s dětmi
24:00 mše svatá - Velehrad
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje
Stojanovo nádvoří
24:00 půlnoční bohoslužba - Kroměříž
kostel Blahoslavené Panny Marie
Riegrovo nám.
16:00 a 23:00 vánoční mše - Luhačovice
kostel Svaté Rodiny
Pod Kamennou
15:30 mše svatá pro děti
24:00 mše svatá - Uherské Hradiště
kostel sv. Františka Xaverského
24:00 vánoční bohoslužba - Vsetín
kostel sv. Vavřince
Dolní nám.
15:00 bohoslužba slova
22:00 mše svatá - Velké Karlovice
Kostel Panny Marie Sněžné
15:00 a 24:00 vánoční bohoslužby
VYSOČINA
- Jihlava
kostel sv. Jakuba
Lazebnická
16:00 mše svatá zvláště pro děti
23:00 mše svatá - Žďár nad Sázavou
kostel sv. Prokopa
Tvrz
16:00 vigilie slavnosti Narození Páně pro rodiče s dětmi
24:00 mše svatá - Telč
kostel sv. Jakuba Většího
náměstí Zachariáše z Hradce
17:00 vánoční bohoslužba - Třešť
kostel sv. Martina
nám. T. G. Masaryka
22:30 vánoční bohoslužba - Chotěboř
kostel sv. Jakuba
Trčků z Lípy
16:00 mše svatá pro děti
24:00 mše svatá - Ledeč nad Sázavou
kostel sv. Petra a Pavla
ul. Mlýnská
24:00 půlnoční bohoslužba - Jaroměřice nad Rokytnou
kostel sv. Markéty
ul. Poděbradova
22:00 vánoční bohoslužba - Havlíčkův Brod
Husův sbor
ul. B. Kobzinové
22:00 půlnoční bohoslužba
KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
- Hradec Králové
katedrála Svatého Ducha
Velké nám.
24:00 půlnoční bohoslužba - Jičín
kostel sv. Jakuba
Valdštejnovo nám.
24:00 mše svatá - Trutnov
kostel Narození Panny Marie
24:00 půlnoční mše - Jilemnice
kostel sv. Vavřince
ul. Kostelní
24:00 česká mše vánoční - Nová Paka
kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Opolského
22:30 půlnoční mše svatá
PARDUBICKÝ KRAJ
- Pardubice
kostel sv. Bartoloměje
ul. Kostelní
16:00 mše pro rodiny s dětmi
22:00 a 24:00 sváteční bohoslužby - Chrudim
kostel Nanebevzetí Panny Marie
Školní nám.
15:00 zpívání u jesliček
24:00 půlnoční bohoslužba - Svitavy
kostel Navštívení Panny Marie
nám. Míru
24:00 půlnoční bohoslužba - Ústí nad Orlicí
Nanebevzetí Panny Marie
ul. Kostelní
15:30 mše pro rodiny s dětmi
24:00 půlnoční mše - Hlinsko
kostel Narození Panny Marie
16:00 mše pro rodiče s dětmi
24:00 půlnoční mše
LIBERECKÝ KRAJ
- Liberec
kostel sv. Antonína Velikého
ul. Kostelní
18:00 vánoční bohoslužba
24:00 mše svatá - Jablonec nad Nisou
kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
16:00 dětská mše svatá
24:00 mše svatá - Raspenava
Nanebevzetí Panny Marie
ul. Fučíkova
21:00 mše svatá - Křižany
kostel sv. Maxmiliána
21:00 vánoční bohoslužba - Stráž nad Nisou
kostel sv. Kateřiny Alexandrijské
22:30 vánoční bohoslužba - Kryštofovo Údolí
kostel sv. Kryštofa
21:00 vánoční mše svatá - Frýdlant
kostel Nalezení sv. Kříže
ul. Děkanská
16:00 mše svatá
24:00 mše svatá - Semily
kostel sv. Petra a Pavla
Komenského nám.
24:00 mše svatá - Česká Lípa
bazilika Všech svatých
nám. Osvobození
22:00 mše svatá - Nový Bor
kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Sloupská
24:00 mše svatá
ÚSTECKÝ KRAJ
- Ústí nad Labem
kostel Nanebevzetí Panny Marie
ul. Bílinská
20:30 řeckokatolická bohoslužba
16:00 a 23:00 mše svatá - Chomutov
kostel Nanebevzetí Panny Marie
nám. 1. máje
16:00 mše pro děti s vánoční hrou
22:30 mše svatá - Litoměřice
katedrála sv. Štěpána
Dómské náměstí
24:00 půlnoční mše - Teplice
kostel sv. Jana Křtitele
Zámecké nám.
16:30 mše svatá
24:00 mše svatá - Louny
kostel sv. Mikuláše
Jakoubkova
20.30 vánoční mše - Liběšice u Litoměřic
kostel Nanebevzetí Panny Marie
16:00 štědrovečerní sváteční mše - Horní Police
kostel Navštívení Panny Marie
21:00 štědrovečerní mše - Most
kostel sv. Václava
ul. Leoše Janáčka
16:00 mše svatá